کد خطا یا ارور ۵E ماشین لباسشویی

معنی کد خطا یا ارور ۵E ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟ آیا ماشین لباسشویی سامسونگ شما هم ارور ۵E یا SE را نشان می دهد؟ اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما در وسط چرخه تخلیه باشد و ارور ۵E روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی نمایش داده شود، به این معنی است که آب به درستی از ماشین لباسشویی خارج نمی شود. ممکن است جسم خارجی در آن گیر کرده باشد و آن را مسدود کرده باشد در نتیجه باعث عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی می شود. خیلی از مواقع کد خطا یا ارور ۵E به عنوان ارور SE به نظر می رسد، زیرا در صفحه نمایش دیجیتال در ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است حروف S یا ۵ شبیه هم به نظر برسند؛ اما در واقع کد مورد نظر ۵E است. در تصویر زیر می توانید ببینید که چه موقع ممکن است ارور ۵E به عنوان ارور SE در نظر گرفته شود.

ارو ۵E ماشین لباسشویی سامسونگ به چه معنا است؟

اگر آب لباسشویی در زمان اختصاص داده شده تخلیه نشود، ماشین لباسشویی سامسونگ ارور ۵E می دهد. برای آگاهی از این مسئله بدانید، اگر ماشین لباسشویی آب را ظرف مدت زمان ۱۵ دقیقه تخلیه نکند، ماشین لباسشویی سامسونگ یک صدای وزوز مانندی ایجاد می کند. در این زمان اندیکاتور زمان بندی کد ارور ۵E را نشان می دهد.

برطرف کردن ارور ۵E ماشین لباسشویی سامسونگ

در این بخش از مقاله “کد خطا یا ارور ۵E ماشین لباسشویی سامسونگ و نحوه برطرف کردن آن” توضیح می دهیم که برای رفع ارور ۵E ماشین لباسشویی سامسونگ و شروع به کار مجدد آن چه کاری باید انجام شود.

مرحله اول

 اگر فیلتر تخلیه مسدود شده باشد، لباسشویی نمی تواند آب را تخلیه کند و ارور ۵E نمایش داده خواهد شد، بنابراین باید فیلتر تخلیه در زیر ماشین لباسشویی تمیز شود.

مرحله ۲

اطمینان حاصل کنید که شلنگ تخلیه در پشت ماشین لباسشویی پیچ نخورده باشد و خم یا مسدود نشده باشد. (شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی باید برای هر گونه مشکل احتمالی که باعث مسدود شدن آن شده است، مورد بررسی قرار گیرد.)

مرحله ۳

 مطمئن شوید که شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ از سطح مجاز خود پایین تر نیست. (اگر شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی فاصله مناسبی از دیوار نداشته باشد، مثلاً بیش از حد چسبیده و یا خیلی با فاصله باشد، ممکن است آب به درستی تخلیه نشود.)

چنانچه تمایل به تعمیر ماشین لباسشویی خود دارید می توانید به سایت ما به نشانی https://karsanservices.ir مراجعه فرمایید .

برچسب ها: تعمیر ماشین لباسشویی ,

[ بازدید : 18 ]

[ سه شنبه 26 فروردين 1399 ] 8:25 ] [ خدمات کارسان سرویس ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]